1986' Dan Günümüze Özgün Tasarımlarımız ile Kaliteli Hizmet Sunmaktayız.

METYUS MEKATRONİK TASARIM

DÖNER PLATFORM VE ÇEŞİTLERİ

 

Döner platformlarımız her türlü ticari satış alanlarında ürünlerin görselliğini artırma amacı ile üretilmektedir.

 

Beyaz eşya, mobilya, büro, tekstil, giyim ve ayakkabı sektöründe kullanılmakta olan standart  platformlarımız  40 cm çapta, 6 ile 9 cm yüksekliğinde olup merkez noktasına alınmış 5 ile 25 kilo arasında yükleri sabit hızda dakikada 2 tur dönermektedir. Platformlarımız çalışırken el ile müdahale edilmesi durumunda motor ve redüktör kısmının zarar görmemesi için gergi sistemi minimum sabit güçte ayarlanmaktadır.

Platformlarımızın ana gövdesi 4mm kalınlığında lazer kesimli çelik plakadan oluşmaktadır. Ana gövde üzerinde merkez noktasına alınmış maksimum 100 kg ağılığında ürünleri taşıyabilecek kapasitededir.

Diğer sektörler için 25 kilo üzerinde bulunan yüklerde gergi aksamı ve motor sistemi değiştirilerek platform dönüşü sağlanmaktadır. Taşıma kapasitesi ve ebatlarına göre A.C. , D.C. ve Step motor kullanılmaktadır. Siyah beyaz ve gri olarak dış etkilere karşı korumalı elektrostatik veya tabanca boya seçenekleri ile imal edilmektedir. Platformun ortalama ağırlığı 10 ile 12 kg arasında değişmektedir.

 

 

 

Canlı Manken

TEL: 0324 613 33 80 - 0554 856 88 93 - 0553 224 35 99                            E-mail : info@metyustasarim.com - metyus.mekatronik@hotmail.com

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -